Dziewięć rad na powiększenie libido

Posted by admin on 20 lutego 2015 in problemy z potencją |

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, iż dotyk aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie intensyfikuje transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli mężczyzna spożywa zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. W takim razie warto włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra tanio

Tagi: , , , , , ,

Copyright © 2015-2018 Blog Mateusza i Janka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.3, from BuyNowShop.com.