Kilka trików na mocniejszą erekcję

Posted by admin on 14 marca 2015 in problemy z potencją |

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu erekcja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby zainicjować namacalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest zwykle zmęczony. Musi odpocząć. Tym samym niesłychanie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój penis jest tania kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezmiernie istotny.

Tagi: , , , , , ,

Copyright © 2015-2019 Blog Mateusza i Janka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.3, from BuyNowShop.com.