Moda która jest dookoła

Posted by admin on 28 maja 2015 in Bez kategorii |

Nadwaga, zwłaszcza wśród pań, w żadnym przypadku nie jest wskazana – przecież niemal każda przedstawicielka płci pięknej chce wyglądać korzystnie. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie wagi przy pomocy ubrań nie miało miejsca, przecież lepsza opcja to zabranie się nareszcie za siebie, zrzucenie ponadlimitowych kilogramów, lecz to chyba typowe, że nie we wszystkich przypadkach jest to możliwe. Z tego powodu bez wątpienia warto starać się ubierać w taki sposób, aby nie było widać tłuszczu na nogach, dużej pupy czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Podstawa to luźniejsze wdzianka, które nie przylegają zbytnio do naszego ciała. Wszelkiego rodzaju obcisłe bluzki czy spódnice prezentują się bardzo seksownie, lecz tylko wtedy, kiedy sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje wiele kobiet bez niepotrzebnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak chcą, lecz tutaj trzeba się skupiać na tych kobietach, które może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego odkrywać. Czyli na pewien okres czasu należy umieścić bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również świetny pomysł. No co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty i powiedzmy biała bluzka zdecydowanie nie są odpowiednią kombinacją, bo najzwyczajniej powodują w każdym przypadku nieciekawy efekt. Tzn. wyglądamy dużo grubiej niż jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej obcas. Zatem unikajmy sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam cenne centymetry, to na dodatek znacząco pogrubiają. O wiele bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w przypadku naszej osoby buty na obcasie.

Tagi: , , , ,

Copyright © 2015-2019 Blog Mateusza i Janka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.3, from BuyNowShop.com.