Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Posted by admin on 18 listopada 2018 in Trendy |

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że żyć zła dieta i szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich wygląd i formę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie nadają się także dla kobiet, jak również dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś owe momenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu środka oraz są ogromne znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co za tym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil

Copyright © 2015-2019 Blog Mateusza i Janka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.3, from BuyNowShop.com.